Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komunikujme telom!

Krátky opis
Dvojdenný intenzívny workshop kontaktnej imporvizácie s Katarínou Rampáčkovou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dialóg TIEL /workshop kontaktnej improvizácie/

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
21.07.2019 - 22.07.2019

Popis projektu

Dvojdenný intenzívny workshop kontaktnej improvizácie.

Kontaktná improvizácia

Je to druh improvizácie vo dvojici, alebo skupine, kde sa hrá s prenášaním vlastnej váhy a váhy partnera. Je určená všetkým, aj bez predchádzajúcej skúsenosti s tancom. Preto je aj veľmi obľúbená vo svete. 

Ide o slobodnú komunikáciu dvoch tiel, o zmenu ťažiska a radosť z pohybu. Na tomto workshope sa naučíme ako sa uvoľniť a dôverovať sebe aj partnerovi. Necháme sa unášať dialógom tiel.

Pre všetky vekové kategórie.

Lektorka:

Kat Rampáčková – je choreografka, improvizátorka, tanečná aktivistka a spoluzakladateľka PST – Priestoru Súčasného Tanca. Narodená v Košiciach na Slovensku. Má absolvovanú švajčiarskú vysokú školu pohybového herectva – Scuola Teatro Dimitri a následne ukončeného magistra choreografie na HAMU v Prahe. Momentálne žije v Barcelóne, kde prehlbuje svoje tanečné vzdelanie v Kontaktnej improvizácií a v somatickej mettóde Body Mind Centering. Venuje sa site specific predstaveniam a vzdelávacím projektom, kde tanec zohráva dôležitú rolu.


Vstup: 1 deň - 8 eur, 2 dni - 12 eur

registrácia:  pst.kosice@gmail.com


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. 

Názov prímateľa
PST- Priestor Súčasného Tanca o.z.

Celkový rozpočet:
4 110,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €