Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dvořák & Suchoň: Komorná hudba pre husle a klavír

Krátky opis
Kompaktný disk Československého komorného dua obsahuje diela dvoch velikánov českej a slovenskej hudby - Antonína Dvořáka a Eugena Suchoňa. Nokturno, Capriccio a Balada nie sú v celkovom kontexte Dvořákovho diela často zaznamenávané a Fantázia a Burleska, v autorskej verzii Eugena Suchoňa pre husle a klavír, je vydaná vo svetovej premiére.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vydanie CD Dvořák & Suchoň

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
01.09.2018 - 30.06.2019

Popis projektu

Vo vydavateľstve Hevhetia vyšiel kompaktný disk Československého komorného dua, ktorý obsahuje diela dvoch velikánov českej a slovenskej hudby - Antonína Dvořáka a Eugena Suchoňa.

Nokturno, Capriccio a Balada nie sú v celkovom kontexte Dvořákovho diela často zaznamenávané a Fantázia a Burleska, v autorskej verzii Eugena Suchoňa pre husle a klavír, je vydaná vo svetovej premiére.

Názov prímateľa
Slovan Art

Celkový rozpočet:
3 685,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €