Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prievidza Music Volume 2

Krátky opis
Krst kompilácie hudobného albumu pozostávajúceho zo 14 skladieb v podaní regionálnych hudobných skupín a jednotlivcov. (Silvia Divéky, Noises, Hybrid Kryptonit, Zatúlaní, Andrej Dudáš, Big Bang, Personic, Martin Lukáň, Funky Emotions, Star Tool, Laura Gonsková, Slimming Spoon, Kristína Vrecková, Romana Lišková).
Fotogaléria
Názov podujatia
Krst hudobného albumu Prievidza Music Volume 2

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
12.12.2017

Popis projektu

Krst hudobného albumu Prievidza Music Volume 2, ktorý pozostáva zo 14 skladieb rôznych regionálnych hudobných skupín a interpretov. Album vydalo Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi.

Vstup voľný.

CD Prievidza Music Volume 2 z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Hlavný partner Fond na podporu umenia

https://www.facebook.com/events/1962556720649810/

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 380,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €