Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítačka s písačkou

Krátky opis
Zaujímavou novinkou je Veľké letné čítanie (čitateľská súťaž o zaujímavé ceny), do ktorej sa môžu zapojiť všetky deti do 15 rokov, ktoré sú čitateľmi knižnice.
Fotogaléria
Názov podujatia
Veľká letná čitateľská súťaž

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
08.07.2019 - 30.09.2019

Popis projektu

Zaujímavou novinkou je Veľké letné čítanie (čitateľská súťaž o zaujímavé ceny), do ktorej sa môžu zapojiť všetky deti do 15 rokov, ktoré sú čitateľmi knižnice. Úlohou súťažiacich bude prečítať minimálne jednu z 10 vybraných kníh a následne správne vyplniť kvíz k prečítanej knihe. Súťaž začína 8.7.2019 a potrvá do 30. septembra 2019. Na výhercu čakajú zaujímavé ceny. A nezabudni – čím viac kníh prečítaš, tým väčšiu šancu na výhru máš!

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
3 700,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €