Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Horné Kysuce v podaní FS Kysučan

Krátky opis
Folklórny súbor Kysučan paracujúci pri Dome kultúry v Čadci je pravidelným hosťom na festivale, vždy sa predstaví s novými choreografiami z dielne Jozefa vrábla, ktorý sa katívne venuje zbieraniu folklórnemu materiálu z horných Kysúc.
Fotogaléria
Názov podujatia
Folklórne slávnosti pod Osobitou v Oraviciach

Miesto konania / kraj
Tvrdošín / Tvrdošín

Termín konania
28.07.2019

Popis projektu

Známy folklórny festival na Orave, ktorý hosťuje folklórne súbory z celého Slovenska i zo zahraničia

Názov prímateľa
Dom kultúry v Čadci

Celkový rozpočet:
4 780,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €