Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Letom literárnym svetom 5 - motivácia čítania u detí, mládeže a dospelých

Krátky opis
Projekt je zameraný na podporu čítania u detí, mládeže i dospelých zorganizovaním besied so spisovateľmi a ilustrátormi, prostredníctvom literárnych a výtvarných workshopov, prednášok, stretnutí s cestovateľmi, zážitkových čítaní a tvorivých dielní. Netradičnými, ale zaujímavými metódami, odbornými prednáškami a seminármi chceme napomôcť učiteľom, rodičom i knihovníkom k skvalitneniu čitateľských zručností, zvýšeniu záujmu o čítanie a prácu s knihou medzi deťmi a mládežou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Lena Riečanská - Sladkých štrnásť s horkou príchuťou

Miesto konania / kraj
Trebišov / Trebišov

Termín konania
30.11.2017 - 01.12.2017

Popis projektu

   Známa slovenská spisovateľka Lena Riečanská, autorka kníh pre dospelých, ale hlavne pre deti a mládež sa stretne so svojimi čitateľmi v Zemplínskej knižnici v Trebišove vo štvrtok 30. novembra 2017 o 16,30 h a v piatok 1. decembra 2017 o 8,00 h.

   Na stretnutí porozpráva a predstaví svoje knihy, tie najnovšie, no aj tie skôr vydané a podelí sa s Vami o svoje zážitky a pocity pri písaní kníh – spoločenských románov, venovaných najmä ženským čitateľkám, po ktorých rady siahajú aj dievčatá či ženy rôznych vekových kategórií, stredoškoláčky, ale aj dámy dôchodkového veku.
Názov prímateľa
Zemplínska knižnica v Trebišove

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €