Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hravo v knižnici

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou chce ponúkať príjemné miesto pre čítanie a kreativitu, príťažlivé prostredia na stretávanie sa detí, mládeže ,s motiváciou k rôznym aktivitám, takto rozvíjať ich fantáziu a predstavivosť Systémom Lego a zriadením Lego kútika, by sme deťom dopriali ďalší svet, nové možnosti rozvoja najmä ich logického myslenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Hráme sa s legom v knižnici

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
22.11.2017

Popis projektu

V rámci projektu Hravo v knižnici sme  zakúpili Lego zostavy, pojazdné a úložné boxy, sedacie súpravy a ďalšie doplnky, ktoré spríjemňujú hru s LEGOM a zriadili LEGO kútik pre deti, mládež aj dospelých. LEGO kútik bude prístupný verejnosti od dnes 22. novembra každý deň. Ponúkame týmto možnosť zabaviť sa s kamarátmi, postaviť si svoj vlastný svet a zároveň si oddýchnuť v príjemnom prostredí v štýle LEGO.  Budú sa tu realizovať aktivity pre deti rôzneho veku a bude fungovať ako kreatívnu dielňa. Zariadenie LEGO kútika podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia. https://www.facebook.com/Fond-na-podporu-umenia-1486436734982250/?fref=mentions"> style="color:#365899;background:white">


Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
2 170,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €