Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osobnosti terchovskej muziky zapísanej do UNESCO

Krátky opis
Program zoskupenia Spojené muziky terchovské venovaný osobnostiam terchovskej muziky zapísanej do Nehmotného kultúrneho dedičstva ľudstva UNESCO. Naštudovanie a uvedenie programu podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Spojené muziky terchovské - krojovaný sprievod obcou a vyhrávanie muzík na námestí

Miesto konania / kraj
Terchová / Žilina

Termín konania
05.07.2019

Popis projektu
Miestne kultúrne stredisko Terchová Vás pozýva na program zoskupenia Spojené muziky terchovské venovaný osobnostiam terchovskej muziky zapísanej do Nehmotného kultúrneho dedičstva ľudstva UNESCO. Naštudovanie a uvedenie programu podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia. Podujatie sa bude konať v Terchovej v piatok 5. júla 2019. O 10.30 h pôjde krojovaný muzikantský sprievod obcou od Kostola Sv. Cyrila a Metoda na vrch Oravcove. O 14.30 h bude vyhrávanie muzíka na námestí A. Hlinku v Terchovej v rámci programu s názvom Muzika nás spája.


Názov prímateľa
Miestne kultúrne stredisko Terchová

Celkový rozpočet:
7 380,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €