Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ATLAS

Krátky opis
Tanečné obrazy inšpirované antickým odkazom Atlasa - mýtickej postavy obra, držiaceho na šiji nebeskú klenbu. Je tanečnou adaptáciou pre tínedžerov, vyrovnávajúcich sa s usmievajúcim sa konzumom. Inscenácia ATLAS prepája Tanec, živú Hudbu performera a skladateľa s tanečníkmi v netradičnom inscenačnom tvare, balansujúcom medzi tancom, performanciou a divadlom.
Fotogaléria
Názov podujatia
ATLAS - Tanečné obrazy o odvahe vzoprieť sa všade sa usmievajúcemu konzumu.

Miesto konania / kraj
Liptovský Hrádok / Liptovský Mikuláš

Termín konania
01.01.2019 - 30.06.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Liptovské divadlo tanca, s.r.o.

Celkový rozpočet:
19 860,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €