Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DIERA DO SVETA 2019

Krátky opis
Čo všetko nám z tej zeme vzíde?
Fotogaléria
Názov podujatia
Kumšt: výtvarný workshop pre deti

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
30.06.2019

Popis projektu

Aj botanika má hlinu v priazni a toto je práve pozvanie pre ladenie na kvetnatú letnú sezónu. Farebne, kvetinovo s rukami trochu od hliny poďme spoločne prázdninám v ústrety...

Deti sú vítané aj s dospelákmi.

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
64 200,00 €

Výška podpory:
53 000,00 €