Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DIERA DO SVETA 2019

Krátky opis
Maroko: Krajina príbehov a Berberov
Fotogaléria
Názov podujatia
Jiří Kolínsky: Maroko (cestovateľský večer)

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
28.06.2019

Popis projektu

Veríme, že dobrým ľudom z Liptovského Mikuláša nie je meno Jiří Kolínsky vôbec cudzie. Jiří bol jeden z ľudí, ktorí organizovali mikulášske protesty Postavme sa za slušné Slovensko.
Tentokrát si budete môcť v Diere do sveta vypočuť jeho cestovateľské zážitky, plné fascinujúcich príbehov z ďalekého a krásneho Maroka!
Tešíme sa na vás.

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
64 200,00 €

Výška podpory:
53 000,00 €