Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Šaffova ostroha - krajská prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci

Krátky opis
Šaffova ostroha je krajská prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci. Hlavným poslaním podujatia je podporovať interpretov k vyhľadávaniu a študovaniu autentického tanečného prejavu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Šaffova ostroha

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
21.01.2019 - 13.04.2019

Popis projektu

Šaffova ostroha je krajská prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci. Prehliadka je určená interpretom - sólistom tanečníkov - Banskobystrického a Žilinského kraja.

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 110,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €