Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

FF Ochodnica 2019

Krátky opis
FF Ochodnica je najstarší folklórny festival na Kysuciach, koná sa v obci Ochodnica. V roku 2019 sa uskutoční už 47. ročník. Jeho poslaním je prostredníctvom vystúpení folkloristov zachovávať a prezentovať naše tradičné ľudové piesne, kroje, zvyky a tak priblížiť divákom život našich predkov. V hlavnom programe, ktorému predchádza slávnostný krojový sprievod účinkujúcich obcou a slávnostná sv. omša, sa predstavia folklórne skupiny, sólisti, ľudové hudby a folklórne súbory z Kysúc a Poľska.
Fotogaléria
Názov podujatia
FF Ochodnica 2019

Miesto konania / kraj
Ochodnica / Kysucké Nové Mesto

Termín konania
06.07.2019 - 07.07.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
2 200,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €