Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Pomôžte deťom - Novozámocký Zlatý levík potrebuje kroje a doplnky k svojej činnosti - aktivity neprofesionálneho umenia

Krátky opis
V Kine Mier Nové Zámky v periodických programoch prezentuje 23. septembra 2019 svoje dlhoročné aktivity v inovovaných choreografiách: E. Suchoň Malička som, J. Mesiarkin Detské hry z Južného Slovenska, L. Dráfi Tance a spevy z Požitavia , 16. decembra 2019 v programe Čarovný advent - Zlaté Vianoce so Zlatým levíkom predstaví najlepších speváčikov a koledníkov, budú súťažiť o najkrajší adventný veniec, 26. decembra 2019 vo Františkánskom kostole nebude chýbať ani Jasličková slávnosť.
Fotogaléria
Názov podujatia
25 ROKOV V NOVOZÁMOCKOM ZLATOM LEVÍKU

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
23.06.2019 - 30.06.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Združenie pre vzdelávanie detí, mládeže a dospelých

Celkový rozpočet:
13 300,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €