Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Indiánske leto s knihou (Denný letný tábor v HK)

Krátky opis
Máš rád knihy a indiánov? Tak príď k nám a zaži indiánske leto s knihou! Zažiješ leto plné zábavy, dobrodružstiev a súťaženia v duchu fair-play. kreatívne hry, tvorivé dielne, zábavu, športové hry či výlety. Oddýchneš si v čarovných zákutiach prírody, kde si dokonale vychutnáš svoje prázdniny. Spoznáš množstvo zaujímavých ľudí. Tak neváhaj a prihlás sa na letný tábor do Hornozemplínskej knižnice vo Vranove n/T.
Fotogaléria
Názov podujatia
Indiánske leto s knihou

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
22.07.2019 - 26.07.2019

Popis projektu

Chceš zažiť jedinečné prázdniny a vychutnať si leto?
Chceš spoznať nových kamarátov a získať nezabudnuteľné zážitky?
Máš v sebe športového ducha?
Máš rád knihy a indiánov?
Tak príď k nám!
Zažiješ leto plné zábavy, dobrodružstiev a súťaženia v duchu fair-play. kreatívne hry, tvorivé dielne, zábavu, športové hry či výlety. Oddýchneš si v čarovných zákutiach prírody, kde si dokonale vychutnáš svoje prázdniny. Spoznáš množstvo zaujímavých ľudí. Tak neváhaj a prihlás sa na letný tábor do Hornozemplínskej knižnice vo Vranove nad Topľou.

Program:
Indiánske príbehy a rozprávky;
hry a ukážky ako prežiť v prírode, orientácia v teréne, ochrana prírody;
indiánske a tímové hry v prírode;
tvorivé dielne: maľovanie, výroba čeleniek, iné indiánske dielničky.
Rámcová činnosť každého dňa
7.30 - 8.00 Príchod detí
8.00 - 9.30 Aktivita I.
9.30 - 10.00 Desiata
10.00 - 12.00 Aktivita II.
12.00 - 13.00 Obed
13.00 - 15.00 Aktivita III.
15.00 - 15.30 Odchod detí domovNázov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
2 110,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €