Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podpora folkóru pod hradom Gýmeš

Krátky opis
29. júna 2019 organizuje OZ Jelenka sústredenie folklórnych skupín, telies a nadšencov pod názvom Stretnutie priateľov folklóru v Jelenci. V rámci programu bude odprezentované premierovo nové pásmo z Požitavia, naštudované detským folklórnym súborom Jelenček. Pre účastníkov budú k dispozícií ukážky ľudových remesiel, predaj domácich a hand made výrobkov, otvorené múzeum rodu Forgách, slávnostný sprievod obcou a tiež výstava krojov a jeho súčastí z regiónu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie priateľov folklóru Jeleneci

Miesto konania / kraj
Jelenec / Nitra

Termín konania
29.06.2019

Popis projektu


Názov prímateľa
Občianske združenie Jelenka

Celkový rozpočet:
7 370,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €