Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme slovenskú literatúru

Krátky opis
Čítajme slovenskú literatúru z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Projekt je zameraný na podporu a propagáciu domácej tvorby, prezentáciu nových kníh za účasti autorov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Poviedky o láske

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
13.02.2019

Popis projektu

13.2. streda 17:30
Poviedky o láske
Literárne spojenie Medzinárodného dňa poviedky a zamilovaného Valentína. O láske v literatúre a k literatúre s prozaikmi, ktorým nedávno vyšli nové knihy:
Eva Borušovičová – scenáristka, publicistka, spisovateľka (Do plaviek)
Tamara Heribanová –moderátorka, obdivovateľka a zberateľka krojov, propagátorka kultúrneho dedičstva, spisovateľka (Pendleri)
Juraj Šebesta – prekladateľ, publicista, spisovateľ (
Hévíz" target="_blank">https://www.martinus.sk/?uItem=461773">Hévíz 2090, Láska kedysi a dnes)
Dado Nagy - moderátor
Oddelenie hudobnej a umenovednej literatúry, Kapucínska 1

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
3 265,00 €

Výška podpory:
3 100,00 €