Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Heroes - konečný užívateľ výhod

Krátky opis
Projekt Heroes - konečný úžívateľ výhod je teritoriálnym výskumom na území Vysočiny v Českej republike. Formou tvorivej rezidencie a dokumentárneho výskumu vzniká séria dokumentárnych inšpiračných materiálov, ktoré budú v ďalšej fáze využité ako zdrojový materiál pri tvorbe dokudrámy Hrdinovia. Verejná prezentácia jednotlivých častí dokumentárneho materiálu prebehne formou sight-specific video inštalácie v podzemných priestoroch kolektorov v Jihlave.
Fotogaléria
Názov podujatia
Heroes - konečný uživatel výhod

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
22.06.2019

Popis projektu

Jihlavské kolektory trochu jinak (vchod Křižíkova 10A, Jihlava)
Heroes – konečný uživatel výhod - videoinstalace
Novodobé podzemí, vstup volný bez průvodce. V prostorách kolektorů bude filmová projekce upozorňující na fenomén novodobých „hrdinů“, aktivních ve veřejném životě. Otevřeno od 14:00 do 18:00 hodin.


Názov prímateľa
Ľubomír Bukový

Celkový rozpočet:
5 005,00 €

Výška podpory:
2 200,00 €