Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúru a vedu do regiónu!

Krátky opis
Pravidelný tanečný dom pre členov folklórnych kolektívov ale ja pre širokú verejnosť v centre Košíc.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanečný dom-Letná tancovačka

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
19.06.2019

Popis projektu

Nevynechajte posledný tanečný dom v tomto školskom roku! Hrať nám bude Ľudová hudba Rada Kertisa. Pri tanci nám pomôže Martin Topoľovský s partnerkou. Vidíme sa v Irish Pube o 20:00!

Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
17 370,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €