Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Malebnosť paličkovanej čipky - kultúrne dedičstvo našich predkov

Krátky opis
Uchovať, revitalizovať a propagovať kultúrne dedičstvo, ktoré nám zanechali naši starí rodičia je zámerom tvorivých podujatí, ktoré sa uskutočnia v Galante pod názvom Malebnosť paličkovanej čipky - kultúrne dedičstvo našich predkov. Štyri tvorivé dielne sa budú konať v dňoch 24. a 25. júna a 1. a 2. júla 2019 a organizačne ich pripravil Spolok pracovníkov miestnej a regionálnej kultúry Slovenska v Galante.
Fotogaléria
Názov podujatia
Malebnosť paličkovanej čipky - kultúrne dedičstvo našich predkov

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
24.06.2019 - 02.07.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Spolok pracovníkov miestnej a regionálnej kultúry Slovenska v Galante

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €