Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Naše Kysuce

Krátky opis
Predmetom výstavy „Môj pohľad do histórie“ sú výtvarné práce žiakov základných škôl zapojených do projektu NAŠE KYSUCE. Témou týchto prác sú zaujímavosti z histórie Kysúc – osoby, udalosti, zaujímavé stavby apod., s ktorými sa žiaci oboznámili počas prednášky s odborným lektorom na predchádzajúcich stretnutiach. Výstava bude realizovaná v 2 etapách: 24.5.-12.6.2019 a 14.6.-30.6.2019
Fotogaléria
Názov podujatia
MÔJ POHĽAD DO HISTÓRIE

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
14.06.2019 - 30.06.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
2 800,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €