Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Saxofón - nástroj vážnej hudby

Krátky opis
Koncert venovaný saxofónu, nástroju mnohých farieb a zvukov. Na koncerte odznejú diela vážnej hudby obdobia klasicizmu až po súčasnú tvorbu pre toto netradičné hudobné zoskupenie. Koncert sa uskutoční na Radničnom námestí v Bardejove o 14:00 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Saxophone Syncopators v Bardejove

Miesto konania / kraj
Bardejov / Bardejov

Termín konania
27.08.2017

Popis projektu

Koncert venovaný saxofónu, nástroju mnohých farieb a zvukov.

Na koncerte odznejú diela vážnej hudby obdobia klasicizmu až po súčasnú tvorbu pre toto netradičné hudobné zoskupenie.

Na dosiahnutie čo najvernejšieho a najautentickejšieho zvuku používajú Saxophone Syncopators originálne dobové hudobné nástroje z 30-tych rokov minulého storočia.

Účinkuje saxofónové kvarteto SAXOPHONE SYNCOPATORS:
Pavol Hoďa - soprán / alt saxofón
Frederika Babuliaková - alt saxofón
Ján Gašpárek - tenor saxofón
Ladislav Fančovič - barytón saxofón, umelecký vedúci

Podujatie z verejných zdrojov podporil https://www.facebook.com/Fond-na-podporu-umenia-1486436734982250/" data-hovercard="/ajax/hovercard/page.php?id=1486436734982250&extragetparams=%7B%22directed_target_id%22%3A453865431646598%7D" data-hovercard-prefer-more-content-show="1">Fond na podporu umenia.

Vstup voľný

Názov prímateľa
Občianske združenie Spoločnosť priateľov dobrej hudby

Celkový rozpočet:
10 423,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €