Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Záchrana a reprezentácia tradičnej ľudovej kultúry z obce Košická Belá prostredníctvom FS Pantľička

Krátky opis
Cestovné náklady spojené s dopravou FS Pantľička na zahraničný festival - Grécko: V. Festival Days In Paralia 14 – 18 June 2019. Preprava dvanástich osôb (členiek a člena FS Pantľička) na trase Košická Belá - Paralia v termíne 13.6. A preprava dvanástich osôb (členov a členiek FS Pantľička na trase Paralia -Košická Belá 18.6. 2019. Preprava bude realizovaná prostredníctvom mikrobusu súkromnej prepravnej spoločnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Cestovné náklady spojené s dopravou FS Pantľička na zahraničný festival - reprezentácia ľudovej kultúry z obce Košická Belá na festivale v Grécku.

Miesto konania
Grécko

Termín konania
13.06.2019 - 18.06.2019

Popis projektu

Cestovné náklady spojené s dopravou FS Pantľička na zahraničný festival - Grécko: V. Festival Days In Paralia 14 – 18 June 2019. Preprava dvanástich osôb (členiek a člena FS Pantľička) na trase Košická Belá - Paralia v termíne 13.6.  A preprava dvanástich osôb (členov a členiek FS Pantľička na trase Paralia -Košická Belá  18.6. 2019. Preprava bude realizovaná prostredníctvom mikrobusu súkromnej prepravnej spoločnosti. 

Názov prímateľa
FOLKLÓR KOŠICKÁ BELÁ

Celkový rozpočet:
4 950,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €