Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno - osvetové aktivity v okrese Veľký Krtíš

Krátky opis
Tvorivá dielňa so zameraním na ľudovú ornamentiku regiónu Hont. Účastníci pod odborným vedením lektorov budú mať možnosť tvorivo pracovať s ľudovým ornamentom a hľadať jeho využitie v súčasnosti. Pripravené sú dielne na textil, grafiku a cínovanie. Výstupom budú tašky z ľanového plátna, prípadne iné textilné doplnky ozvláštnené hontianskym ornamentom a drevené predmety na ktorých si účastníci vyskúšajú techniku cínovania s ľudovým motívom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Hontiansky ornament

Miesto konania / kraj
Veľký Krtíš / Veľký Krtíš

Termín konania
14.06.2019 - 16.06.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
17 900,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €