Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rozprávková Modra

Krátky opis
Festival bábkového divadla bol založený z cieľom predstaviť bábkové divadlo ako stále živú alternatívu kultúrneho vyžitia detí. Úsilím dramaturgie je vplyv na vkus dieťaťa tradičnými formami umenia. V tomto roku sa uskutočňuje 9. ročník. Program návštevníkom ponúkne prehliadku bábkových divadiel v hlavnom programe. V sprievodnom programe sa budú vyrábať bábky, čítať rozprávkové knižky, zabávať sa v rozprávkových hrách, voziť sa na drevenom kolotoči. Program je určený pre všetky vekové kategóri
Fotogaléria
Názov podujatia
Rozprávková Modra 2019

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
21.06.2019 - 23.06.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Modranská beseda

Celkový rozpočet:
8 650,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €