Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada 2019 - celoslovenská čitateľská súťaž a putovná výstava

Krátky opis
Vyhodnotenie 15. ročníka celoslovenskej čitateľskej súťaže - Osmijankova literárna záhrada
Fotogaléria
Názov podujatia
Listina ocenených

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.11.2018 - 30.04.2019

Popis projektu

Celoslovenská čitateľská súťaž, jej 15. ročník - Osmijankova literárna záhrada prišiel do finále. Celý mesac máj hodnotila odborná porota súťažné práce z celého Slovenska. 6513 detí  zo 468 školských kolektívov poslalo odpovede. 1. júna na MDD sa výsledky uverejňujú.

Súťaž sa realizuje vďaka podpore z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
25 500,00 €

Výška podpory:
19 000,00 €