Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Claude Debussy – Préludes

Krátky opis
Hlavným zámerom projektu je historicky prvá slovenská nahrávka diela svetového klavírneho repertoáru a prezentácia špičkovej klavírnej interpretácie. Vydanie profesionálnej nahrávky prelúdií C. Debussyho predstavuje v slovenskej interpretačnej praxi unikátny umelecký počin. Klavirista P. Šandor je doposiaľ jediným slov. interpretom, ktorý toto dielo kompletne naštudoval a s veľkým úspechom aj viackrát koncertne uviedol.
Fotogaléria
Názov podujatia
Peter Šandor / Claude Debussy - Préludes / CD

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.07.2018 - 31.05.2019

Popis projektu

Propagácia CD nosiča je realizovaná prostredníctvom marketingovej kampane pozostávajúcej z využitia reklamných kanálov rôznej povahy. Marketingová kampaň v printovej podobe prebehla prostredníctvom výlepu plagátov (VŠMU, Konzervatórium v Bratislave, Cirkevné konzervatórium v Bratislave, vybrané ZUŠ v Bratislave, Hudobné centrum). Najväčší akcent bol kladený na social media prezentáciu a online marketing. Informácie o projekte boli zdieľané na webstránkach (http://www.petersandor.sk/" style="background-color: rgb(255, 255, 255);">www.petersandor.sk, http://www.petersandor.sk/" style="background-color: rgb(255, 255, 255);">www.htf.vsmu.sk), na profiloch sociálnych médií (Facebook, Youtube, Instagram) a na platforme http://www.petersandor.sk/" style="background-color: rgb(255, 255, 255);">www.hudba.skhttp://www.petersandor.sk/" style="background-color: rgb(255, 255, 255);">www.kamdomesta.sk. Distribúcia informácií o profilovom CD prebehla taktiež prostredníctvom priameho e-mail marketingu. Mediálnym partnerom projektu je Hudobné centrum a Rádio Devín. Súčasťou propagačnej kampane bol rozhovor pre RTVS (Rádio Devín, Ars musica / 24.4.2019) a krátky videospot šírený v online priestore. Na vydanie nosiča nadväzoval koncert (klavírny recitál, na ktorom bol predvedený výber z prelúdií Clauda Debussyho) spojený s prezentáciou CD.

Názov prímateľa
DoubleMann, s.r.o.

Celkový rozpočet:
7 400,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €