Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Festival Janka Plichtu

Krátky opis
Hlavnou aktivitou projektu je regionálna prehliadka dychových hudieb Gemera - Malohontu: Festival Janka Plichtu. Cieľom projektu je aktivizovať dychové hudby a mladé generácie hudobníkov, ponúknuť im možnosť nesúťažnej konfrontácie, predstaviť dychovú hudbu ako súčasné trendové umenie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Festival Janka Plichtu - 27. ročník regionálnej prehliadky dychových hudieb

Miesto konania / kraj
Tisovec / Rimavská Sobota

Termín konania
07.06.2019

Popis projektu

Regionálna prehliadky dychových hudieb Gemera-Malohontu obohatená o vystúpenie hosťa - dixielandovej kapely z Lučenca a spestrená vystúpením mažoretiek. V rámci prehliadky stretnutie kapelníkov, dirigentov a členov dychových hudieb.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 585,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €