Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Cesty Jána Botíka

Krátky opis
Prezentácia a autorské čítanie s profesorom Janom Botíkom na pôde FF UCM pod záštitou Národopisnej spoločnosti Slovenska.
Fotogaléria
Názov podujatia
Cesty Jana Botíka

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
27.03.2019

Popis projektu

Autorské čítanie, prezentácia knihy Cesty Jana Botíka a diskusia so študentami a kolegami, účasť kolegov a priateľov z Českej národopisnej národopisnej spoločnosti.

Názov prímateľa
Národopisná spoločnosť Slovenska

Celkový rozpočet:
3 900,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €