Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Cesty Jána Botíka

Krátky opis
Stretnutie s jubilantom na pôde FF UK na Katedre etnológie a muzeológie v Bratislave. Autorské čítanie a diskusia s odborníkmi a študentami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Cesty Jana Botíka

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
28.02.2019

Popis projektu
Na pôde FF UK v Bratislave na Katedre etnológie a muzeológie FF UK sa konalo stretnutie s jubilantom profesorom Botíkom, ktoré bolo doplnené autorským čítaním z knihy, ktorá mu bola venovaná a sprevádzaná príbehmi oslávenca. Súčasťou stretnutia bola živá diskusia s  jeho kolegami z rôznych generácií a taktiež so študentami, vďaka ktorej mali všetci možnosť spoznať profesora nielen ako vedca, ale aj ako človeka a sledovať jeho životné cesty po rôznych kútoch Európy aj za jej hranicami.
Názov prímateľa
Národopisná spoločnosť Slovenska

Celkový rozpočet:
3 900,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €