Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jean Favoritka

Krátky opis
Divadlo Gasparego JEAN FAVORITKA Bábkové divadlo pre deti a ich zábavných rodičov
Fotogaléria
Názov podujatia
Jean Favoritka

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
01.06.2019

Popis projektu

Na deň detí naše divadlo zahrá svoje nové predstavenie! Oficialít nikdy nieje dosť, najmä ak sa jedná o zábavu, hru a decká! O 16:00 v Kultúrnom Centre Diera do sveta! 

Príbeh jedného z najvýznamnejších francúzskych humoristov a ilustrátorov J.J. Sempého, rozpráva dojemný príbeh o priateľstve, dôvere a ješitnosti a tiež o veľkej láske k cyklistike. Hrdinom je opravár bicyklov, ktorým rozumie telom i dušou no predsa len skrýva jedno veľké tajomstvo.

Premiéra 28.4.2019, v Liptovskom Mikuláši

Scenár a réžia: Ján Mikuš
Dramaturgia: Jana M. Hanzelová
Texty piesni: Ján Mikuš a kol.
Hudba: Ľudmila Klimková
Scéna a bábky: Eva Dudzíková
Hrajú: Ľubomír Raši a Stanislav Štofčík

Vhodné pre deti od 6 rokov.

Vstupné: 3 €

Vznik predstavenia podporil z verejných zdrojov Slovenskej republiky Fond na podporu umenia. FPU je zároveň hlavným partnerom predstavenia.

Názov prímateľa
Divadlo Gasparego

Celkový rozpočet:
3 500,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €