Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúru a vedu do regiónu!

Krátky opis
Tvorivá dielňa s Máriou Herczeg. Prírodné dekorácie.
Fotogaléria
Názov podujatia
RE#kreácie

Miesto konania / kraj
Moldava nad Bodvou / Košice-okolie

Termín konania
05.06.2019

Popis projektu

Tvorivá dielňa v Galérii KCUBaR výnimočne pre školákov. Informácie o nášho podujatia sa šíria rýchlim tempom v okolí. Veľký záujem majú aj školáci a deti. Nechceli sme ich vynechať, preto sme im doniesli tvorivú dielňu, ktorá je ideálna pre ich vekovú kategóriu.

Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
17 370,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €