Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Galantská paleta - prezentácia neprofesionálnej výtvarnej tvorby

Krátky opis
Projekt pod názvom „Galantská paleta - prezentácia neprofesionálnej výtvarnej tvorby“ má za cieľ pozdvihnúť výtvarný život a podporovať dlhoročnú tradíciu výtvarníctva a výstavníctva neprofesionálnych výtvarníkov v Galantskom regióne. Cieľom projektu je prostredníctvom kolektívnej výstavy v Galante, prezentovať umeleckú činnosť regionálnych neprofesionálnych výtvarníkov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Galantská paleta

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
07.02.2019 - 15.03.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Galantské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 115,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €