Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komorné koncerty v slovenských mestách

Krátky opis
Komorné koncerty v slovenských mestách - cyklus koncertov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Klavírny recitál - Peter Nágel

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
31.05.2019

Popis projektu

Klavírny recitál slovenského klaviristu Petra Nágela, jednej z najvýraznejších osobností nastupujúcej generácie interpretov. Programovo prináša poslucháčom vrcholné diela klavírnej literatúry, ktoré v takejto koncentrácii nezaznievajú na slovenských pódiách často. Pútavý program je rozdelený na dva kontrastné celky. V prvej polovici zaznie jedenásť prelúdii S. Rachmaninova. Druhá polovica programu je naopak venovaná veľkej forme - monumentálnej klavírnej sonáte f mol J. Brahmsa.


PROGRAM:

S. Rachmaninov

Prelúdium cis mol op.3

10 prelúdií op.23


J. Brahms

Sonáta č. 3 f mol, op.5
 

Názov prímateľa
Spolok koncertných umelcov

Celkový rozpočet:
6 350,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €