Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Art Cafe 2019

Krátky opis
OZ Povala a Art Cafe pozývajú na koncert Andreja Šebana v Banskej Štiavnici. Koncert sa bude konať 8. júna po 20h00 v Art Cafe na Akademickej 2.
Fotogaléria
Názov podujatia
Andrej Šeban

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
08.06.2019

Popis projektu

Pozývame Vás na koncert Andreja Šebana do Banskej Štiavnice.

Andrej Šeban pôsobí na (česko)slovenskej hudobnej scéne ako rešpektovaný koncertný a štúdiový hudobník od konca 70. rokov. Počas svojej kariéry hral vo formáciách ako Demikát, Banket Richarda Müllera či Combo Petra Lipu. V 90. rokoch spoluzakladal progresívnu rockovú formáciu Free faces a vlastnú inštrumentálnu skupinu Ash Band. Na konte má množstvo spoluprác s menami ako Pavol Hammel, Dežo Ursiny, Peter Lipa, Marika Gombitová alebo Robo Grigorov. Na dráhe sólového umelca si na konto pripísal doposiaľ dvanásť albumov a scénické hudobné kompozície pre filmy a rozhlasové hry.

V júni chce svoj nový troj-album TRIPLET (Hody Náhody - Medzi sviatkami - Tokom) predstaviť Štiavnickým divákom. Na koncerte v Art Cafe v sobotu 8. júna 2019 však predstaví okrem novej tvorby aj svoje staršie piesne a môžete sa nechať aj prekvapiť.


-----------
Z verejných zdrojov toto podujatie podporil Fond na podporu umenia (FPU).

Názov prímateľa
OZ Povala

Celkový rozpočet:
9 100,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €