Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vranovské knihodni

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vás pozývajú na stretnutie so spisovateľom, diplomatom a topmanažérom Jozefom Banášom, ktoré bude v stredu 29. mája 2019 o 16.00 h v Hornozemplínskej knižnici.
Fotogaléria
Názov podujatia
Spisovateľ Jozef Banáš vo vranovskej knižnici

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
29.05.2019

Popis projektu

Spisovateľ Jozef Banáš vo vranovskej knižnici

 

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vás pozývajú na stretnutie so spisovateľom, diplomatom a topmanažérom  Jozefom Banášom, ktoré bude v stredu 29. mája 2019 o 16.00 h v Hornozemplínskej knižnici. Jozef Banáš je http://sk.wikipedia.org/wiki/Slovensko" title="Slovensko">slovenský http://sk.wikipedia.org/wiki/Slovensko" title="Spisovateľ">prozaik, http://sk.wikipedia.org/wiki/Slovensko" title="Dramatik">dramatik, http://sk.wikipedia.org/wiki/Slovensko" title="Diplomat">diplomat  a otec známej moderátorky Adely. Vo vydavateľstve Ikar mu vyšli tituly: Zastavte Dubčeka (2009), Kód 9 (2010), Idioti v politike (2010, 2. vydanie), Sezóna potkanov (2011), Posledná nevera (2012), Zóna nadšenia (2012, 2. vydanie), Kód  1 (2013), Dementi : správa o stave republiky (2015), Kód 7: koniec zla (2016), Prebijem sa! : Štefánik Muž železnej vôle (2018). Všetkých vás srdečne pozývame.

Podujatie sa uskutočňuje v rámci projektu Vranovské knihodni. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
2 110,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €