Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Grinavanka FEST 2019 - IV.ročník festivalu dychových hudieb s medzinárodnou účasťou

Krátky opis
IV. ročník festivalu dychových hudieb s medzinárodnou účasťou
Fotogaléria
Názov podujatia
Grinavanka FEST 2019

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
01.06.2019

Popis projektu
Dychová hudba Grinavanka a Grinavský Janko pripravili IV. ročník festivalu Grinavanka FEST 2019. Uskutoční sa 1.6.2019 od 15. hod. do 24. hod. na nádvorí reštaurácie Grinavský Janko – Myslenická 79, Pezinok.  O dobrú náladu sa postarajú dychové hudby Senčanka, Fryštácká Javořina /Cz/, domáca Grinavanka a Krásinka, ktorá po skončení koncertného programu bude pokračovať v ľudovej zábave. Ako hosť vystúpi DFS Magdalénka z Modry. Programom Vás bude sprevádzať Miroslava Keráková.
Pre návštevníkov podujatia budú pripravené pečené prasiatka a rôzne občerstvenie z domácej kuchyne reštaurácie Grinavský Janko ako aj kvalitné vína grinavských vinárov. Podujatie sa koná za každého počasia.
Názov prímateľa
Občianske združenie Dychová hudba Grinavanka

Celkový rozpočet:
5 100,00 €

Výška podpory:
1 700,00 €