Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Gomo 2 - vertical slice

Krátky opis
Zámerom projektu je vyhotoviť vertical slice pre počítačovú hru Gomo 2. Ide o kreslenú 2D adventúru, ktorá bude obsahovať všetky dôležité funkcie, ktoré bude neskôr obsahovať aj plná verzia hry. Žánrovo je hra určená pre široké publikum hráčov, predovšetkým však pre hráčov adventúrnych a logických hier. Cieľovou skupinou sú taktiež hráči prechádzajúcej hry Gomo, ktorú vytvorilo Fishcow Studio.
Fotogaléria
Názov podujatia
Gomo 2 - vertical slice

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
01.07.2018 - 31.03.2019

Popis projektu

Gomo 2, je 2D adventúrnou hrou, typu point’n’click pre hráčov akéhokoľvek veku. Prináša späť bláznivo-milého hrdinu Goma a jeho verného psíka Dinga. Hra zaujme miesto v rôznych prostrediach s množstvom rozličných postavičiek. Hlavným hrdinom pokračovania hry je opäť Gomo, ktorý spolu s Dingom cestuje po svete, v čase a priestore, aby zachránil Dingovú búdu. Toto veľké dobrodružstvo si nevyžaduje žiadne slová. Hra neobsahuje hovorený, ani písaný text. Je založená na obrázkoch a roztomilých animáciach. Referencie zo skutočného života, filmov alebo iných hier sú dôležitou súčasťou Goma, takže ich hráč môže nájsť kdekoľvek v hre.

Názov prímateľa
Cassovia Code a.s.

Celkový rozpočet:
21 055,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €