Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v KOS

Krátky opis
Pravidelné stretnutie záujemcov o astronómiu - začiatočníkov, mierne pokročilých i pokročilých
Fotogaléria
Názov podujatia
Vesmír všetkými zmyslami: cyklické vzdelávanie v astronómii

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
04.06.2019

Popis projektu

Ďalšie zo stretnutí cyklického vzdelávania v astronómii pre skupiny začiatočníkov (16.30 – 17.15), mierne pokročilých (17.30 – 18.15) a pokročilých (17.30 – 19.00), ktoré sa konajú v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre. Lektormi sú členovia SZA Mgr. Mária Záborská a Ing. Juraj Pecháč.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
26 920,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €