Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nebojte sa jazzu!

Krátky opis
Koncert jazzovej hudby 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia v podaní orchestra Fats Jazz Band, ktorého umelecký vedúci je klavírny virtuóz Ladislav Fančovič.
Fotogaléria
Názov podujatia
Večer pri Dunaji

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
10.10.2017

Popis projektu

Koncert pre seniorov z Ružinova usporiadala mestská časť Bratislava - Ružinov v spolupráci s kultúrnym domom Cultus.
Vstup pre seniorov zdarma.

FATS JAZZ BAND (SK) – medzinárodne uznávaný deväťčlenný orchester oživuje tradíciu hot-jazzu a swingu 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia. Založil ho klavírny virtuóz Ladislav Fančovič a jeho členovia hrajú na originálne historické hudobné nástroje. Preto máte v ich podaní možnosť počuť skladby jazzových legiend presne tak,ako ich nahrali na šelakové platne. Fats Waller, Louis Armstrong, Teddy Wilson, Lester Young, Billie Holiday, Ella Fitzgerald, Tommy Dorsey či Benny Goodman, to všetko sú mená, ktoré sa opäť pomyselne ocitnú na pódiu. V repertoári tohto telesa však nájdete aj slovenské skladby – foxtroty a tangá, ktoré preslávil doyen slovenskej populárnej hudby, František Krištof Veselý či Viera Racková. http://www.fatsjazzband.com/" rel="nofollow" target="_blank" data-lynx-mode="async" data-lynx-uri="http://www.fatsjazzband.com/"
Tento koncert z verejných zdrojov podporil http://www.fatsjazzband.com/" data-hovercard="/ajax/hovercard/page.php?id=1486436734982250&extragetparams=%7B%22directed_target_id%22%3A118519272166836%7D" data-hovercard-prefer-more-content-show="1">Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Swingmánia

Celkový rozpočet:
22 396,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €