Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

AMFO Trenčianskeho kraja 23. ročník krajskej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografie

Krátky opis
Prezentácia a konfrontácia výsledkov súčasnej záujmovej umeleckej tvorby amatérskych fotografov v Trenčianskom kraji formou postupovej súťaže AMFO vyhlásenej Národným osvetovým centrom z poverenia Ministerstva kultúry SR. Hlavným poslaním súťaže je vytvoriť podmienky na porovnanie a zhodnotenie výsledkov súčasnej tvorby amatérskych fotografov v regióne Trenčianskeho samosprávneho kraja.
Fotogaléria
Názov podujatia
AMFO Trenčianskeho kraja 23. ročník krajskej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografie

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
07.06.2019 - 19.07.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
2 425,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €