Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

STRUNOBRANIE 2019 - krajská postupová súťaž a prehliadka neprofesionálnych hudobných skupín a sólistov

Krátky opis
Hlavným cieľom Strunobrania je nadobúdanie vedomostí, rozvíjanie zručností a umelecko-odborný rast kolektívov a jednotlivcov prostredníctvom poznávania, realizácie a prezentácie umeleckej tvorby v oblasti rôznych žánrov populárnej hudby. Súťaž umožňuje prezentovať a konfrontovať umeleckú úroveň a výsledky činnosti neprofesionálnych hudobných zoskupení a sólistov so žánrovým zameraním na populárnu hudbu.
Fotogaléria
Názov podujatia
STRUNOBRANIE 2019 - krajská postupová súťaž a prehliadka neprofesionálnych hudobných skupín a sólistov

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
02.06.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Galantské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 650,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €