Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

11. Medzinárodné interpretačné dni klasickej gitarovej hry - workshopy a prednášky

Krátky opis
Majstrovské kurzy a prednášky klasickej gitarovej hry v rámci 11. Medzinárodných interpretačných dní klasickej gitarovej hry – workshopy a prednášky.
Fotogaléria
Názov podujatia
11. Medzinárodné interpretačné dni klasickej gitarovej hry - workshopy a prednášky

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
06.06.2019 - 08.06.2019

Popis projektu

Pozývame vás na majstrovské kurzy a prednášky  v rámci 11. Medzinárodných interpretačných dní klasickej gitarovej hry – workshopy a prednášky.

Podrobnosti podujatia, bližšie informácie a prihlášky nájdete na: http://huaja.org/?p=2540 

Majstrovské" target="_blank">http://huaja.org/?p=2540">http://huaja.org/?p=2540 

Majstrovské kurzy a prednášky:

Artur Caldeira (PT) – klasická gitara  

Daniel Paredes (PT) – klasická gitara

Jozef Zsapka (SK) – klasická gitara

Sándor Papp (HU) – klasická gitara

Miloš Slobodník (SK) – klasická gitara

Krzystof Pełech (PL) – klasická gitara

Robert Horna (PL) – klasická gitara

Ján Králik (SK) – kompozícia pre gitaru


Podujatie z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia


Hudobná a umelecká akadémia Jána Albrechta Banská Štiavnica (HUAJA) pôsobí ako súkromná odborná vysoká škola od akademického roka 2011/2012. Poskytuje štúdium v akreditovaných študijných programoch prvého, druhého a tretieho stupňa v odbore Hudobné umenie so zameraním na vážnu a jazzovú hudbu. HUAJA pravidelne realizuje viaceré vzdelávacie, umelecké a vedecké aktivity: Medzinárodný hudobný festival SCHEMNITIENSIS; festival Medzinárodné dni klasickej gitarovej hry; Medzinárodné sympózium Jána Albrechta; Medzinárodný seminár: Progresívne metódy analýzy v hudbe a umení. 

Názov prímateľa
Hudobná a umelecká akadémia Jána Albrechta - Banská Štiavnica, s.r.o.

Celkový rozpočet:
3 200,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €