Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Belopotockého Mikuláš - celoštátna postupová súťaž a prehliadka neprofesionálneho divadla dospelých

Krátky opis
Celoštátna postupová súťaž a prehliadka je vyvrcholením trojstupňového postupového systému súťaže neprofesionálneho divadla dospelých v SR v dvoch súťažných prúdoch, ktorej vyhlasovateľom je NOC v Bratislave. Prehliadka je konfrontačnou platformou neprofesionálnych divadiel, ktoré postúpili z ôsmich krajských súťažných prehliadok. Programová rada pri Národnom osvetovom centre v Bratislave rozhodla o postupe 18 – tich divadelných súborov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Belopotockého Mikuláš - celoštátna postupová súťaž a prehliadka neprofesionálneho divadla dospelých

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
06.06.2019 - 09.06.2019

Popis projektuNázov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
18 720,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €