Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Detektívny prípad pre mladých pátračov

Krátky opis
Detektívny príbeh mladých pátračov z Modranského prostredia.
Fotogaléria
Názov podujatia
literárna tvorba

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
01.04.2018 - 15.01.2019

Popis projektu

Príbeh je postavený na zmiznutí mladej sprievodkyne na Červenom kameni. Neustále napätie bude prepletené s históriou krásneho hradu. Opis prírody a zaujímavosť prostredia zároveň bude lákadlom na návštevu tohto skvostu Malých Karpát. Cieľom projektu je zaujať a prebudiť záujem o literatúru, ako aj históriu pre mladé generácie. Hlavnými hrdinami opäť budú chlapci z Modry Jano Polonka a Peter Rychnár.

Názov prímateľa
Martin Schwarz

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
4 560,00 €