Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúru a vedu do regiónu!

Krátky opis
Tanečná zábava pri živej ľudovej hudbe a skúsenými lektormi tanca
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanečný dom-Májová tancovačka

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
21.05.2019

Popis projektu

Kultúrne Centrum Údolia Bodvy a Rudohoria aj v roku 2019 pokračuje v organizovaní obľúbeného pravidelného podujatia Tanečný dom. Nasledujúca Májová tancovačka bude 21.5.2019 vo zvyčajnom čase o 20:00 na novom mieste v košickej TABAČKE Kulturfabrik. Cieľom našich už tradičných tanečných domov je spojiť tradičnú ľudovú zábavu a výuku tanca pomocou jedinečnej metódy tanečných domov, ktorá je prijatá do zoznamu UNESCO. Na zábave hrá živá kapela, Ľudová hudba Hornád, a tanečné kroky nám ukáže Marek „Špeko“ Sabol s partnerkou Júliou Leškaničovou.

Vstupné: 3 €

Tešíme sa na Vás!

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
17 370,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €