Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

7.Internationales Heinrich Ignaz Franz Biber Festival Barockmusik, 2019

Krátky opis
Na základe pozvania organizátorom projektu 7. Internationales Heinrich Ignaz Franz Biber Festival Barockmusik 2019 sa MUSICA AETERNA o. z. podujala pripraviť hudobný materiál a interpretačne naštudovať diela, ktoré svojimi umeleckými nárokmi patria k najnáročnejším inštrumentálnym dielam v stredoeurópskom priestore. Diela Henricha Ignaza Franza Bibera vyžadujú interpretačnú vyspelosť a poznanie podstaty jeho hudby.
Fotogaléria
Názov podujatia
7 Internationales Heinrich Ignaz Franz Biber Festival Barockmusik Reionen / Sláčikový fenomém 17. storočia

Miesto konania
Rakúsko

Termín konania
31.05.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Musica aeterna

Celkový rozpočet:
5 700,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €