Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v KOS

Krátky opis
Pravidelné vzdelávacie stretnutia o astronómii pre začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vesmír všetkými zmyslami: Cyklické vzdelávanie v astronómii

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
21.05.2019

Popis projektu

Záujemcovia o vzdelávanie v astronómii sa stretávajú v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre od začiatku roka 2019 pravidelne každý druhý utorok (okrem školských prázdnin a štátnych sviatkov). 21.5.2019 je ďalšie zo vzdelávacích stretnutí: pre začiatočníkov od 16:30 do 17:15 hod., pre mierne pokročilých od 17:30 do 18:15 hod. a pre pokročilých od 17:30 do 19:00 hod. Vzdelávanie vedú členovia Slovenského zväzu astronómov Mgr. Mária Záborská a Ing. Juraj Pecháč. 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
26 920,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €