Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Fúzie 2019 kultúrno – vzdelávacie aktivity

Krátky opis
Hudobné edukačné aktivity zamerané na hudobný žáner jazzu a jeho fúzie s ďalšími súčasnými hudobnými žánrami - vokálne a hudobné workshopy, výchovné a hudobnomotivačné koncerty v podaní hudobných pedagogov a inštrumentalistov zo Slovenska i zo zahraničia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fúzie 2019 kultúrno – vzdelávacie aktivity

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
15.05.2019 - 18.05.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
K-2000

Celkový rozpočet:
5 300,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €