Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nebojte sa jazzu!

Krátky opis
Hot jazzová a swingová hudba 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia v podaní orchestra Fats Jazz Band.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Fats Jazz Bandu v Žiline

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
30.05.2019

Popis projektu

V rámci Staromestských slávností na Mariánskom námestí v Žiline odohrá koncert aj slovenský swingový orchester FATS JAZZ BAND.
Koncert začne o 15:30 hod.
Swingová hudba 30. a 40. rokov minulého storočia v podaní najúspešnejšej slovenskej swingovej kapely posledných rokov.
Atmosféru noblesnej doby prvej polovice minulého storočia, epochu elegantných gentlemanov a pôvabných dám v róbach vytvorí počas večera 9-členný swingový orchester Fats Jazz Band.
Sedem skvelých hudobníkov a dvaja očarujúci speváci rozprúdia divákom krv v žilách a prenesú ich do swingovej éry 20. storočia. Umeleckým vedúcim Fats Jazz Bandu je jeden z najlepších slovenských klaviristov, Ladislav Fančovič. Koncert príjemnej, tanečnej hudby, plnej eufórie a ľahkosti bytia, sľubuje publiku nezabudnuteľný zážitok.
http://www.fatsjazzband.com/?fbclid=IwAR0Br7B-qqiKHdveCB5twCW5CeQDSV-XxZb5ror_EzZemEQ4XgOmD9eFhoQ" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover" data-lynx-uri="http://www.fatsjazzband.com/?fbclid=IwAR0Br7B-qqiKHdveCB5twCW5CeQDSV-XxZb5ror_EzZemEQ4XgOmD9eFhoQ" VOĽNÝ

Toto podujatie z verejných zdrojov podporil http://www.fatsjazzband.com/?fbclid=IwAR0Br7B-qqiKHdveCB5twCW5CeQDSV-XxZb5ror_EzZemEQ4XgOmD9eFhoQ" na podporu umenia.

Názov prímateľa
Swingmánia

Celkový rozpočet:
15 489,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €